TESTER WEBOVÝCH APLIKACÍ

Typ nabídky

brigáda

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Chceš se stát součástí týmu testerů, který aktuálně pracuje na zajímavých projektech v rámci České republiky? Chceš se stát součástí společnosti, kde testování neodsouváme na poslední kolej?

CO SE U NÁS NAUČÍŠ?
• Seznámíš se s vedením testovací dokumentace a tvorbou plánů testování
• Získáš zkušenosti s tvorbou testovacích scénářů
• Získáš zkušenost s automatizovaným testováním, tvorbou scriptů
• Získáš znalosti v rámci testovacích nástrojů xRay, Zephyr
• Naučíš se využívat nástroje Atlassian JIRA (Task a Project management), nástroj pro modelování Enterprise Architect a mnoho dalšího

Zaměstnanecké výhody

CO NABÍZÍME?
• Zajímavou praxi ve společnosti, kde nás nesvazují korporátní pravidla a vlastní nápady jsou více než vítány
• Moderní a výkonné HW vybavení k dispozici
• Flexibilní pracovní dobu dle dohody
• 130 Kč / hodina

Adresa

Kontakt

Sevrodata group