Junior IT Support

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Hledáme nové členy do našeho týmu, kteří budou zajišťovat realizaci infrastrukturních projektů a pečovat o stávající klienty.

S ČÍM BUDEŠ POSTUPNĚ PRACOVAT?
• Windows Server 2008-2019
• Identity management - Active Directory, Azure AD
• Systems management & deployment – SCCM
• Mailový server – Exchange, Exchange Online
• WSUS, IIS, SQL Server, Print management, File server, DNS, DHCP, DC
• Virtualizace (VMware), nástroj VEEAM

Požadavky

KOHO HLEDÁME?
• Orientuješ se v IT oblasti a chceš získat další zkušenosti např. s evidencí incidentů/požadavků v SD nástroji?
• Zajímá Tě prostředí Windows Serverů?
• Máš rád Microsoftí technologie a naučíš se v rámci nich vyřešit problém, když se objeví?
• Chceš a hlavně umíš komunikovat se zákazníkem na denní bázi?
• Jsi ochotný v případě problému přijet za zákazníkem, a vyřešit problém na místě?
• Chceš se neustále vzdělávat, a získat tak certifikaci od Microsoftu?

Zaměstnanecké výhody

CO NABÍZÍME?
• Zajímavou praxi ve společnosti, kde nás nesvazují korporátní pravidla a vlastní nápady jsou více než vítány
• Moderní a výkonné HW vybavení k dispozici
• Flexibilní pracovní dobu dle dohody
• 130 Kč / hodina

Adresa

Kontakt

Sevrodata group