TECHNICAL WRITER - PRAHA

Lokalita

Praha, Žižkov

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika učitelství
Zaměstnavatel

Unicorn

Popis pozice

Zajímáš se o informační technologie, ale na samotné programování, analýzu či testování si netroufáš? Baví tě psaní a sestavování textů a chceš využívat angličtinu na denní bázi? Tak neváhej a staň se specialistou pro přípravu technické dokumentace.

Co u nás budeš dělat?
* Vytvářet a revidovat technickou dokumentaci a uživatelské příručky k projektům postavených na námi vyvíjeném frameworku.
* Tvým hlavním úkolem bude sepsat čtivý text, ve kterém se dobře orientuje. Obsah dokumentace budeš konzultovat s vývojáři a designéry.
* Na úpravu vytvořené dokumentace budeš využívat HTML.

Požadavky

* Výhodou je, pokud jsi se již se psaním technické dokumentace setkal/a – nemusí to být hned kniha, zajímají nás např. posty na stackoverflow.com.
* Zvládneš sepsat dokumentaci v českém i anglickém jazyce (ČJ úroveň C2, AJ úroveň C1).
* Dokážeš se vyjádřit srozumitelně v písemné formě.

Zaměstnanecké výhody

* Vyzkoušíš si různé role: revize dokumentace, tvorba uživatelských příruček, překlady atd.
* Budeš mít příležitost se postupně seznámit s technologiemi používanými na projektech.
* Podpoříme tě sadou školení, v budoucnu se tak můžeš profilovat na odbornější pozici.
* Pracovní doba je flexibilní (po zapracování možnost home office).
* Dostaneš se do pohodového týmu, získáš fajn nadřízeného.
* Zajímavé benefity (týden volna navíc, propracované vzdělávání, Multisport karta, firemní apartmány u moře i na horách atd.).

Nástup na pozici je možný ihned. Zašli nám životopis, ať se můžeme potkat osobně a říct si detaily ke spolupráci.

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

V Kapslovně 2767/2
Praha 3
0

Kontakt

(+420) 606 067 852

Zobrazit detail této firmy