IT ANALYTIK DO ENERGETIKY

Lokalita

Praha, Chodov

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Unicorn

Popis pozice

Stojíš na začátku kariéry? Jsi komunikativní, umíš ale i naslouchat a dobře se ptát? Vymýšlet řešení ti není cizí? Tak co bys řekl možnosti přidat se do našeho týmu, který se zabývá vývojem softwaru pro oblast energetiky?

Nezáleží na tom, zda už máš s analýzou nějaké zkušenosti, nebo teprve začínáš. U nás dáme prostor všem a dostaneme z Tebe to nejlepší.

Požadavky

>* Absolvoval jsi VŠ technického směru.
* Orientace v oblasti IT (např. základy programování, povědomí o životním cyklu vývoje software).
* Máš logické a analytické myšlení.
* Parťák, týmový hráč, za kterým je vidět dobře odvedená práce.

Zaměstnanecké výhody

Pár dalších důvodů, proč se přidat právě k nám:

* Budeš pracovat s těmi nejlepšími ve svém oboru.
* Nenecháme tě stagnovat, pravidelně se budeš vzdělávat a rozvíjet podle svých cílů.
* Dáme ti možnost vyrůst v respektovaného odborníka.
* Poskytneme ti vše, co budeš potřebovat, aby se ti pracovalo co nejlépe.

Požadované vzdělání

Bc

Adresa

V Kapslovně 2767/2
Praha 3
0

Kontakt

(+420) 606 067 852

Zobrazit detail této firmy