JUNIOR FE VÝVOJÁŘ

Lokalita

Praha, Kolbenova

Typ nabídky

HPP i VPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Unicorn

Popis pozice

Webové technologie jsou stále v kurzu. Pokud se i ty o tuto oblast zajímáš a chceš získat praktické zkušenosti, máme pro Tebe ideální řešení. Staň se Junior Front-end vývojářem a podílej se na vytváření aplikací, které mají smysl.

* vývoj užitečných aplikací do oblasti zdravotnictví, HR nebo třeba energetiky
* zaměříš se na vývoj front-endu, v budoucnu je možné si vyzkoušet i vývoj back-endu
* budeš pracovat v menším týmu 5ti kolegů

Požadavky

>* můžeš nám věnovat min. 20 hod/týden, spolupráce je možná na plný i částečný úvazek
* ovládáš HTML/CSS/JavaScript na pokročilé úrovni, optimálně máš povědomí o objektově orientovaném programování
* zájem o rozvoj v oblasti IT s chutí se zlepšovat - a to především na tvorbě prezentační vrstvy aplikací
* nechybí ti chuť na sobě pracovat, zlepšovat se a máš schopnosti "týmového hráče"

Zaměstnanecké výhody

Proč do toho jít?

* osvojíš si znalosti vývoje moderních front-end aplikací
* čeká tě profesní, technologický i osobnostní růst
* máme pro tebe benefity, které si skutečně užiješ (např. jachting, firemní apartmány na horách i u moře)
* preferujeme dlouhodobou spolupráci a možnost podílet se na zajímavých projektech
* rychlý náborový proces, kde nebudeš muset chodit na několik kol pohovorů, u nás proběhnou maximálně dvě schůzky

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

V Kapslovně 2767/2
Praha 3
0

Kontakt

(+420) 606 067 852

Zobrazit detail této firmy