SW tester/testerka

Lokalita

Česká Republika

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Medical Technologies CZ a.s.

Popis pozice

Co u nás budeš dělat:

- Provádět softwarové testy na cílových medicínských zařízeních a v simulacích
- Podílet se na návrhu software s ohledem na testovatelnost a automatizované testy
- Spolupracovat na vývoji přístroje s ostatními členy týmu (HW, certifikace, programátoři)

Požadavky

>Co od Tebe očekáváme:
- SŠ / VŠ vzdělání nebo praxe v oboru, aktivní zájmem o obor
- Schopnost kritického myšlení a smyslu pro detail, technické myšlení
- Zkušenost s testováním a testovacími procesy výhodou
- Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni čtení technické dokumentace a popisu funkce

Zaměstnanecké výhody

Co Ti společnost nabízí:
- Profesní růst v expandující mezinárodní technologické společnosti
- Zajímavé technologické projekty z medical oboru
- Dobré finanční ohodnocení
- Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
- Flexibilní pracovní dobu
- Příjemné pracovní prostředí, přátelskou atmosféru na pracovišti
- Sportovní a společenské vyžití podporované firmou

35 000+

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

Evropská 178
Praha 6
16000

Kontakt

HR oddělení

Zobrazit detail této firmy