SW tester - embedded software

Lokalita

Česká Republika

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 2 dny

Obory
informatika matematika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

BTL Medical technologies s.r.o.

Popis pozice

- Softwarové testy na cílových medicínských zařízeních a v simulacích
- Navrhovat a provádět aplikační testy (Qt framework, Squish, Python)
- Navrhovat a provádět systémové testy (embedded Linux, Bash)
- Podílet se na návrhu software s ohledem na testovatelnost a automatizované testy
- Spolupracovat na vývoji přístroje s ostatními členy týmu (HW, certifikace, programátoři)

Požadavky

- SŠ / VŠ vzdělání technického směru nebo praxe v oboru, aktivní zájmem o obor
- Schopnost kritického myšlení a smyslu pro detail, technické myšlení
- Základní znalost některého programovacího/skriptovacího jazyka
- Zkušenost s testováním a testovacími procesy
- Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni čtení technické dokumentace a popisu funkce

Zaměstnanecké výhody

- Profesní růst v expandující české technologické společnosti
- Zajímavé technologické projekty z medical oboru
- Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
- Flexibilní pracovní dobu
- Příjemné pracovní prostředí, přátelskou atmosféru na pracovišti
- Sportovní a společenské vyžití podporované firmou

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

Evropská 423/178 - Office centre Cube
Praha 6
0

Kontakt

HR oddělení

Zobrazit detail této firmy