Asistent/asistentka v oboru matematika (2 pozice, úvazek 0.5)

Přírodovědecká fakulta UP - Katedra matematické analýzy a...

Typ nabídky

HPP i VPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Děkan Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení, hledá vhodné kandidáty a kandidátky na obsazení akademické pozice

Asistent v oboru matematika

Pracoviště: katedra matematické analýzy a aplikací matematiky (Informace o katedře a její činnosti)
Počet pozic: 2
Úvazek: 0,5
Předpokládaný nástup: 1. 3. 2019

Požadavky

>vzdělání získané absolvováním magisterského studijního programu v oboru Matematika nebo Aplikovaná matematika;
praxe minimálně 2 roky v oboru;
předpoklady pro pedagogickou a odbornou či vědeckou publikační činnost;
schopnost komunikovat v anglickém jazyce na úrovni obsazované pozice.