Trainee – Specialista pro simulace

Lokalita

Letiště Praha, a.s.

Typ nabídky

asistentský / trainee program

Platnost

SKONČENO

Obory
geografie informatika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Baví tě modelování procesů v simulačních programech? Rozvíjející se letiště s mnoha systémy pro tebe může být zajímavou výzvou! Co bude tvojí náplní práce? vyvíjet a rozvíjet model letištních terminálů a ploch ve speciálním simulačním programu ArcPORT analyzovat jednotlivé procesy odbavení a toku cestujících, zavazadel i letadel zpracovávat analýzy provozních dat validovat správné nastavení terminálového i letištního modelu připravovat výstupy pro různé provozní „what-if“ scénáře spolupracovat s odborníky z provozu letiště

Požadavky

Co by měl mít ideální uchazeč? úspěšně ukončené bakalářské studium VŠ analytické myšlení zkušenost s modelováním procesů (výhodou) znalosti z provozu terminálů (výhodou)

Další informace

Můžeš se těšit na: práci formou dohody o pracovní činnosti kvalifikovanou praxi při studiu svými výsledky ovlivňovat kapacity a podobu vnitřního uspořádání terminálů při dobrých výsledcích možnost zůstat na pozici ve formě HPP mladý a příjemný kolektiv atraktivní prostředí dynamicky se rozvíjejícího letiště

135Kč/hod

Více informací ZDE

Požadované vzdělání

Bc