Trainee – Specialista pro simulace

Lokalita

Letiště Praha, a.s.

Typ nabídky

asistentský / trainee program

Platnost

SKONČENO

Obory
geografie informatika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Baví tě modelování procesů v simulačních programech? Rozvíjející se letiště s mnoha systémy pro tebe může být zajímavou výzvou!
Co bude tvojí náplní práce?
vyvíjet a rozvíjet model letištních terminálů a ploch ve speciálním simulačním programu ArcPORT
analyzovat jednotlivé procesy odbavení a toku cestujících, zavazadel i letadel
zpracovávat analýzy provozních dat
validovat správné nastavení terminálového i letištního modelu
připravovat výstupy pro různé provozní „what-if“ scénáře
spolupracovat s odborníky z provozu letiště

Požadavky

>Co by měl mít ideální uchazeč?
úspěšně ukončené bakalářské studium VŠ
analytické myšlení
zkušenost s modelováním procesů (výhodou)
znalosti z provozu terminálů (výhodou)

Zaměstnanecké výhody

Můžeš se těšit na:
práci formou dohody o pracovní činnosti
kvalifikovanou praxi při studiu
svými výsledky ovlivňovat kapacity a podobu vnitřního uspořádání terminálů
při dobrých výsledcích možnost zůstat na pozici ve formě HPP
mladý a příjemný kolektiv
atraktivní prostředí dynamicky se rozvíjejícího letiště

135Kč/hod

Více informací ZDE

Požadované vzdělání

Bc