Junior projekt manager

Lokalita

ČVUT

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Popis pozice

Katedra počítačů Fakulty elektrotechnické Českého vysokého učení technického v Praze přijme pracovníka/-ci na pozici: Junior projekt manager.

Pracovní náplň:
evidence současného i plánovaného čerpání prostředků na grantech a zahraničních projektech
vytváření přehledů čerpání grantů a zahraničních projektů
zadávaní objednávek z grantů a zahraničních projektů na základě požadavků ostatních pracovníků
archivace smluvních dokumentů ke grantům
evidence a zpracování došlé fakturace
archivace účetních dokladů
shromažďovaní a odesílaní návrhů projektů, závěrečných a průběžných zpráv spisovou službou
plnění pokynů vedoucího katedry a tajemníka pro věci finanční
podpora při přípravě grantů

Požadavky

>SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou/VŠ vzdělání
znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
flexibilita a pozitivní přístup k práci
uživatelská znalost práce s Google Docs
schopnost týmové spolupráce a schopnost samostatného řešení problémů
týmová sounáležitost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
ochota učit se novým věcem a neustále se rozvíjet

Zaměstnanecké výhody

neobyčejnou a zajímavou práci v dynamickém a velmi netradičním kolektivu mladých, motivovaných a inspirujících osobností
zázemí velké a stabilní instituce
prostor pro osobní a kariérní rozvoj
atraktivní místo výkonu práce v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností
pracovní smlouvu na plný úvazek
pracovní smlouvu na dobu neurčitu s tři měsíční zkušební lhůtou
nástup ihned nebo dle dohody
odpovídající mzdové ohodnocení v souladu s Vnitřním mzdovým předpisem ČVUT
stravenky
6 týdnů dovolené

Zasílejte prosím životopisy v českém nebo v anglickém jazyce.