Výzkumný pracovník v oblasti nádorové biologie

Lokalita

Masarykův onkologický ústav - Regionální centrum...

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
biologie
Zaměstnavatel

Popis pozice

Výzkumný pracovník v oblasti nádorové biologie – nabízíme práci na renomovaném pracovišti, jehož cílem je propojovat základní výzkum s klinickými aplikacemi. Naše pracoviště nabízí široké metodické zázemí, pokrývající práci s tkáňovými kulturami, histologii, mikroskopické metody, proteomiku a hmotnostní spektrometrii, sekvenování nové generace, práce s rekombinantními proteiny a protilátkami atd.

Požadavky

>vysokoškolské (přírodovědné/medicínské zaměření), titul Ph.D.
schopnost samostatné vědecké práce
znalosti základních experimentálních metod, zejména pak v oblasti histologie nebo morfologické analýzy
schopnosti žadatele musí být podloženy samostatnou publikační činností v zahraničních impaktovaných časopisech

Zaměstnanecké výhody

Více o pozici na https://www.mou.cz/vyzkumny-pracovnik/j144