Asistent/asistentka pro Katedru geografie se specializací na fyzickou a environmentální geografii s aktivní znalostí GIS a její aplikací do zmíněných oborů.

Lokalita

Brno

Typ nabídky

DPP

Platnost

SKONČENO

Obory
fyzika geografie informatika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Děkan Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity vypisuje v souladu s § 77 zákona č. 111/98 Sb. výběrové řízení na obsazení pracovního místa asistent/asistentka pro Katedru geografie se specializací na fyzickou a environmentální geografii s aktivní znalostí GIS a její aplikací do zmíněných oborů (úvazek 0,5)

Požadavky

Požadavky: Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru geografie nebo učitelství zeměpisu, hodnost Ph.D. nebo započatý doktorský studijní program v oboru didaktika geografie nebo příbuzném oboru, pedagogická praxe na VŠ, vítána i pedagogická praxe na nižších typech škol, aktivní znalost práce v GIS, předpoklady k pedagogické a vědecké práci, zkušenost s realizací projektů základního a aplikovaného výzkumu se zaměřením na terénní výuku výhodou (požadován seznam absolvovaných zahraničních konferencí, stáží, participací na výzkumných projektech, publikační činnosti apod.), potenciál pro mezinárodní odborné/výzkumné aktivity, přehled o geografickém vzdělávání na nižších stupních škol, aktivní znalost anglického jazyka, schopnost vyučovat v českém jazyce; v případě jiného mateřského jazyka doložena certifikátem (úroveň nejméně C1).

Další informace

Motivační dopis doložený životopisem, doklady o vzdělání (bez notářského ověření) a přehled odborné a publikační činnosti zasílejte do 14. 1. 2019 formou e-přihlášky na adrese https://www.muni.cz/o-univerzite/kariera-na-mu/volna-mista/43789

Nástup 01.02.2019

Adresa



Kontakt

Katedra geografie – Pedagogická fakulta

Like Tweet Share
Nabídka vložena 19. 12. 2018 a vyprší 14. 01. 2019

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Podobné nabídky ve vědě

Junior Security Analyst (full or part-time)

IT HUB Prague; Karla Engliše 6; Praha 5; Smíchov

Platnost do neuvedeno

Datamole

AWS Data Engineer (.NET) - Brno

Brno

Platnost do neuvedeno

Deloitte CZ Services s.r.o.

.NET Core Developer (full remote)

Spielberk Office Centre, Holandská 1, Brno

Platnost do neuvedeno

Thermo Fisher Scientific

VÝROBNÍ INŽENÝR - FYZIK

Brno, Vlastimila Pecha

Platnost do neuvedeno

Regionální konzultant (RK) programu Erasmus + mládež

Jihomoravský

Platnost do neuvedeno

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

TOPlist