Asistent/asistentka pro Katedru geografie se specializací na fyzickou a environmentální geografii s aktivní znalostí GIS a její aplikací do zmíněných oborů.

Lokalita

Brno

Typ nabídky

DPP

Platnost

SKONČENO

Obory
fyzika geografie informatika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Děkan Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity vypisuje v souladu s § 77 zákona č. 111/98 Sb. výběrové řízení na obsazení pracovního místa asistent/asistentka pro Katedru geografie se specializací na fyzickou a environmentální geografii s aktivní znalostí GIS a její aplikací do zmíněných oborů (úvazek 0,5)

Požadavky

Požadavky: Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru geografie nebo učitelství zeměpisu, hodnost Ph.D. nebo započatý doktorský studijní program v oboru didaktika geografie nebo příbuzném oboru, pedagogická praxe na VŠ, vítána i pedagogická praxe na nižších typech škol, aktivní znalost práce v GIS, předpoklady k pedagogické a vědecké práci, zkušenost s realizací projektů základního a aplikovaného výzkumu se zaměřením na terénní výuku výhodou (požadován seznam absolvovaných zahraničních konferencí, stáží, participací na výzkumných projektech, publikační činnosti apod.), potenciál pro mezinárodní odborné/výzkumné aktivity, přehled o geografickém vzdělávání na nižších stupních škol, aktivní znalost anglického jazyka, schopnost vyučovat v českém jazyce; v případě jiného mateřského jazyka doložena certifikátem (úroveň nejméně C1).

Další informace

Motivační dopis doložený životopisem, doklady o vzdělání (bez notářského ověření) a přehled odborné a publikační činnosti zasílejte do 14. 1. 2019 formou e-přihlášky na adrese https://www.muni.cz/o-univerzite/kariera-na-mu/volna-mista/43789

Nástup 01.02.2019

AdresaKontakt

Katedra geografie – Pedagogická fakulta

Like Tweet Share
Nabídka vložena 19. 12. 2018 a vyprší 14. 01. 2019

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Podobné nabídky ve vědě

Deloitte CZ Services s.r.o.

.NET Core Developer (full remote)

Spielberk Office Centre, Holandská 1, Brno

Platnost do neuvedeno

Thermo Fisher Scientific

VÝROBNÍ INŽENÝR - FYZIK

Brno, Vlastimila Pecha

Platnost do neuvedeno

Regionální konzultant (RK) programu Erasmus + mládež

Jihomoravský

Platnost do neuvedeno

Koordinátor studentských stáží

Brno

Platnost do neuvedeno

GIT Consult s.r.o.

Graduate program pro developery a analytiky

Brno

Platnost do neuvedeno

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

TOPlist