Asistent/asistentka pro Katedru geografie se specializací na fyzickou a environmentální geografii s aktivní znalostí GIS a její aplikací do zmíněných oborů.

Lokalita

Brno

Typ nabídky

DPP

Platnost

SKONČENO

Obory
fyzika geografie informatika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Děkan Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity vypisuje v souladu s § 77 zákona č. 111/98 Sb. výběrové řízení na obsazení pracovního místa asistent/asistentka pro Katedru geografie se specializací na fyzickou a environmentální geografii s aktivní znalostí GIS a její aplikací do zmíněných oborů (úvazek 0,5)

Požadavky

>Požadavky:
Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru geografie nebo učitelství zeměpisu,
hodnost Ph.D. nebo započatý doktorský studijní program v oboru didaktika geografie nebo příbuzném oboru,
pedagogická praxe na VŠ, vítána i pedagogická praxe na nižších typech škol,
aktivní znalost práce v GIS,
předpoklady k pedagogické a vědecké práci,
zkušenost s realizací projektů základního a aplikovaného výzkumu se zaměřením na terénní výuku výhodou (požadován seznam absolvovaných zahraničních konferencí, stáží, participací na výzkumných projektech, publikační činnosti apod.),
potenciál pro mezinárodní odborné/výzkumné aktivity,
přehled o geografickém vzdělávání na nižších stupních škol,
aktivní znalost anglického jazyka,
schopnost vyučovat v českém jazyce; v případě jiného mateřského jazyka doložena certifikátem (úroveň nejméně C1).

Zaměstnanecké výhody

Motivační dopis doložený životopisem, doklady o vzdělání (bez notářského ověření) a přehled odborné a publikační činnosti zasílejte do 14. 1. 2019 formou e-přihlášky na adrese https://www.muni.cz/o-univerzite/kariera-na-mu/volna-mista/43789

Nástup
01.02.2019

Adresa

Kontakt

Katedra geografie – Pedagogická fakulta