Regionální konzultant (RK) programu Erasmus + mládež

Lokalita

Jihomoravský

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Popis pozice

Dům zahraniční spolupráce (DZS) vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice: Regionální konzultant (RK) programu Erasmus+ mládež v Jihomoravském kraji Náplň činností:

  • poskytování poradenství a konzultací žadatelům o finanční podporu z programu Erasmus+ mládež;
  • vyhledávání potenciálních organizací/účastníků programu Erasmus+ mládež a seznamování s jejich možnostmi (např. formou prezentací);
  • podpora síťování mezi organizacemi zapojenými do programu Erasmus+ mládež a krajským úřadem;
  • na základě zadání DZS propagace program Erasmus+ na regionální úrovni (včetně vystupování v regionálních médiích).

Jednotlivé činnosti jsou v různých obdobích roku v různých intenzitách v souladu s uzávěrkami programu Erasmus+.

Požadavky

Profil kandidáta:

  • min. SŠ vzdělání;
  • min. 2 roky praxe v oblasti práce s mládeží a neformálního vzdělávání (NFV) 1;
  • vedení min. 2 schválených projektů z programu Mládež v akci nebo Erasmus+ mládež;
  • znalost projektového managementu;
  • komunikační a prezentační dovednosti;
  • ochota komunikovat s médii (na základě zadání od DZS);
  • zázemí pro konzultace projektů;
  • znalost anglického jazyka (na úrovni min. B2);
  • trvalé/přechodné bydliště v Jihomoravském kraji.

Další informace

  • pravidelný kontakt a podporu ze strany Domu zahraniční spolupráce a celé sítě regionálních konzultantů;
  • možnost dalšího profesního vzdělávání včetně účasti na školení v zahraničí;
  • odměna 200 Kč/hod. (předpokládaný rozsah činnosti 25 hod./měsíc, případně lze upravit dohodou).

Podmínky pro zařazení do výběrového řízení:

  1. zaslání životopisu zaměřeného na práci s mládeží (včetně referenční/ch osob/y),
  2. zaslání motivačního dopisu,
  3. regionální konzultant nesmí figurovat v žádostech o grant programu Erasmus+ mládež (jako osoba oprávněná k podpisu smlouvy nebo kontaktní osoba projektu) a nesmí být současně hodnotitel programu Erasmus+ mládež.

Forma spolupráce: Spolupráce je možná na základě rámcové smlouvy (IČO) nebo na dohodu o provedení práce. Preferována je spolupráce na základě rámcové smlouvy (IČO).

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis v českém jazyce a motivační dopis na e-mailovou adresu: volnamista@dzs.cz. NEZAPOMEŇTE uvést název pozice (RK Jihomoravský kraj) a telefonický kontakt na Vás.

Nabídky uchazečů přijímáme do 7. 12. 2018.