Zdravotní laborant v molekulárně-genetické laboratoři

Lokalita

Lékařská fakulta UP - Ústav molekulární a translační...

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
biologie učitelství
Zaměstnavatel

Popis pozice

Ústav molekulární a translační medicíny hledá pracovníka na pozici zdravotní laborant (jednosměnný provoz, plný pracovní poměr) v molekulárně-genetické laboratoři s perspektivou dalšího vzdělávání.

Požadavky

>Požadujeme vzdělání SZŠ (Zdravotní laborant) nebo VŠ (Odborný pracovník v laboratorních metodách). Výhodou je osvědčení o získání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu a specializace v oboru. Výhodou jsou praktické zkušenosti v oboru.

Zaměstnanecké výhody

Další požadavky: základy AJ, vzdělání SZŠ (Zdravotní laborant) nebo VŠ (Odborný pracovník v laboratorních metodách), základní znalost práce na PC.

Předpokládaný nástup: 14. 1. 2019.

Strukturované CV a motivační dopis zasílejte na vladimira.koudelakova@upol.cz do 31. 12. 2018.