Koordinátor studentských stáží

Lokalita

Brno

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Děkan Fakulty informatiky Masarykovy univerzity vyhlašuje výběrové řízení na pozici Koordinátor studentských stáží.

Jaké budou Vaše klíčové odpovědnosti:
Celkový management agendy studentských stáží.
Domlouvání pracovních stáží studentů fakulty u komerčních subjektů.
Administrace kontaktů a seznamu firem nabízející pracovní stáže.
Metodická podpora a konzultační činnost při realizaci studentských stáží.
Dohled nad formální správností realizace pracovních stáží studentů FI.
Pravidelná aktualizace nabízených pracovních stáží (stovky stáží ročně).

Požadavky

>Jaká je naše představa o ideálním kandidátovi:
Osobní a aktivní přístup, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu.
Vysokoškolské vzdělání, ideálně ekonomického nebo právnického směru.
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.
Analytické myšlení, schopnost koncepční práce.
Komunikační a organizační schopnosti.

Oceníme, pokud:
se nebojíte zodpovědnosti,
hledáte zaměstnání na delší dobu,
máte předchozí zkušenost z oblasti HR (human resources),
máte zkušenosti z prostředí vysokého školství nebo působení v korporátní organizaci.

Zaměstnanecké výhody

Co získáte, když budete pracovat u nás?
Plat odpovídající prestižnímu akademickému pracovišti, motivující mzdové a pracovní podmínky.
Pestré zaměstnanecké benefity (flexibilní pracovní doba, 6 týdnů dovolené), přátelský kolektiv.
Zajímavou pracovní agendu, nestereotypní a zodpovědnou práci.

Nástup možný ihned, případně dle domluvy.

Strukturovaný životopis a motivační dopis, prosím, zasílejte do 20.12.2018 prostřednictvím e-přihlášky.

Adresa

Kontakt

Pracoviště - Fakulta informatiky