Připoj se k týmu bikesharingové společnosti Homeport s.r.o.! Hledáme šikovného testera, který nám pomůže s testováním nové aplikace.

Lokalita

Corso Karlín

Typ nabídky

DPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Homeport s.r.o.

Popis pozice

Zajímá tě e-bikesharing a technologie kolem něj? Jsi studentem 2. či vyššího ročníku?

Homeport nabízí pracovní příležitost pro studenty na pozici testera, který bude hrát důležitou roli při vývoji naší nové appky.

Požadavky

Žádáme nástup ihned. Systémový přístup k práci a zodpovědnost je podmínkou. Požadujeme tři dny v týdnu.

Zaměstnanecké výhody

Směny a konkrétní dny jsou na domluvě tak, aby jsi mohl/a skloubit práci se školou. Máme mladý kolektiv a v kanceláři psí společníky. Přidej se k nám!

20.000 Kč/měs.

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

Křižíkova 237/36A
Praha
18600

Zobrazit detail této firmy