Technička výzkumu

Lokalita

Prahy – Zbraslav

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
ekologie
Zaměstnavatel

Popis pozice

Hledáme pro pracoviště ve Strnadech (část Prahy – Zbraslav) do pracovního týmu útvaru Ekologie lesa novou kolegyni na pozici technička výzkumu.

Náplň práce

Práce v terénu zahrnující údržbu výzkumného zařízení, odběr vzorků půd a jehličí, dendrometrická šetření
Zpracování získaných vzorků a jejich příprava pro laboratorní analýzy
Základní zpracování získaných dat a reportování výsledků

Požadavky

Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání lesnického směru
Ochotu vyjíždět na vícedenní služební cesty do terénu a časovou flexibilitu
Dobrou úroveň práce s PC, zejména MS Office
Alespoň základní znalost anglického jazyka
Řidičský průkaz sk. B

Zaměstnanecké výhody

Různorodou a zajímavou práci
Přátelský kolektiv
Příležitost k odbornému růstu
Zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování)
Pozici vhodnou i pro absolventy.
Nástup ihned
Místo výkonu práce Praha – Zbraslav, část Strnady; dobrá dostupnost MHD

Adresa

Kontakt

Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i. - Útvar Ekologie lesa