Technička výzkumu

Lokalita

Prahy – Zbraslav

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
ekologie
Zaměstnavatel

Popis pozice

Hledáme pro pracoviště ve Strnadech (část Prahy – Zbraslav) do pracovního týmu útvaru Ekologie lesa novou kolegyni na pozici technička výzkumu.

Náplň práce

Práce v terénu zahrnující údržbu výzkumného zařízení, odběr vzorků půd a jehličí, dendrometrická šetření Zpracování získaných vzorků a jejich příprava pro laboratorní analýzy Základní zpracování získaných dat a reportování výsledků

Požadavky

Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání lesnického směru Ochotu vyjíždět na vícedenní služební cesty do terénu a časovou flexibilitu Dobrou úroveň práce s PC, zejména MS Office Alespoň základní znalost anglického jazyka Řidičský průkaz sk. B

Další informace

Různorodou a zajímavou práci Přátelský kolektiv Příležitost k odbornému růstu Zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování) Pozici vhodnou i pro absolventy. Nástup ihned Místo výkonu práce Praha – Zbraslav, část Strnady; dobrá dostupnost MHD

Adresa

Kontakt

Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i. - Útvar Ekologie lesa