Laboratorní technik pro Biologický ústav LF MU

Lokalita

Lékařská fakulta MU - Biologický ústav

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
biologie chemie
Zaměstnavatel

Popis pozice

Tajemník Lékařské fakulty MU vyhlašuje výběrové řízení na pozici laboratorní technik.

Hledáme motivovaného jedince, který se chce zapojit do našeho týmu výzkumu v oblasti muzibuněčné komunikace. Laboratoř se nachází v Biologickém ústavu Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity v Brně. Náš ústav hostí zahraniční vědce mnoha národností a poskytuje vysoce interaktivní prostředí s moderním vybavením.

Pracovní náplň:

provádění a dozor nad rutinními laboratorními úkoly se zaměřením na opravu poškozené DNA a jejich souvislost se vznikem nádoru
práce s autoklávem
příprava bežných roztoků a médií
objednávání spotřebního materiálu a jednání s dodavateli
údržba vybavení a realizace bezpečnostních předpisů v laboratoři
technik bude školit a/nebo dohlížet na vysokoškolské studenty při jejich výzkumu

Požadavky

Požadavky na uchazeče:

bakalářský titul v oboru Biologie, Molekulární biologie, Biochemie nebo podobném oboru
odpovídající zkušenosti ve výzkumu nebo kombinace zkušeností získaných ve výzkumu, školení a/nebo výuce.

Nástup
1.1.2019 nebo dle dohody