PR specialista

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Popis pozice

Centrum pro přenos poznatků a technologií Univerzity Karlovy (CPPT) přijme pracovníka na pozici PR specialista. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou do 31. 12. 2019 v rozsahu max. 0,5 úvazku s perspektivou prodloužení.

Náplň práce: Správa a náplň webových stránek CPPT Plán prezentace na sociálních sítích a posléze nastavení a správa sociálních sítí Aktivní vyhledávání informací ke zveřejnění na podporu činnosti CPPT Zajištění interní komunikace o službách CPPT uvnitř Univerzity Karlovy Spolupráce na tvorbě marketingové a komunikační strategie pro transfer znalostí a technologií UK Spolupráce na kreativní tvorbě propagačních a informačních materiálů pro transfer znalostí a technologií UK Organizace networkingových a propagačních akcí pro transfer znalostí a technologií UK – veletrhů, konferencí, kulatých stolů apod. Podpora týmu CPPT

Požadavky

VŠ vzdělání bakalářské úrovně anglický jazyk na úrovni min.B2 znalost MS Office výhodou znalost grafických programů svědomitost, pečlivost a samostatnost kreativita, výborné vyjadřovací schopnosti schopnost zvládat stres, schopnost týmové práce komunikativnost, orientace na výsledek

Další informace

pracovní smlouvu do 31. 12. 2019 s možností prodloužení odpovídající finanční ohodnocení práce ve vysoce prestižní instituci příjemné pracovní prostředí v centru Prahy (Petrská 3) flexibilní pracovní doba stravenky 5 týdnů dovolené možnost dalšího vzdělávání další zajímavé zaměstnanecké benefity

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete prosím Váš profesní životopis spolu se stručným průvodním dopisem na e-mailovou adresu osobni@ruk.cuni.cz.