PR specialista

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Popis pozice

Centrum pro přenos poznatků a technologií Univerzity Karlovy (CPPT) přijme pracovníka na pozici PR specialista. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou do 31. 12. 2019 v rozsahu max. 0,5 úvazku s perspektivou prodloužení.

Náplň práce:
Správa a náplň webových stránek CPPT
Plán prezentace na sociálních sítích a posléze nastavení a správa sociálních sítí
Aktivní vyhledávání informací ke zveřejnění na podporu činnosti CPPT
Zajištění interní komunikace o službách CPPT uvnitř Univerzity Karlovy
Spolupráce na tvorbě marketingové a komunikační strategie pro transfer znalostí a technologií UK
Spolupráce na kreativní tvorbě propagačních a informačních materiálů pro transfer znalostí a technologií UK
Organizace networkingových a propagačních akcí pro transfer znalostí a technologií UK – veletrhů, konferencí, kulatých stolů apod.
Podpora týmu CPPT

Požadavky

VŠ vzdělání bakalářské úrovně
anglický jazyk na úrovni min.B2
znalost MS Office
výhodou znalost grafických programů
svědomitost, pečlivost a samostatnost
kreativita, výborné vyjadřovací schopnosti
schopnost zvládat stres, schopnost týmové práce
komunikativnost, orientace na výsledek

Zaměstnanecké výhody

pracovní smlouvu do 31. 12. 2019 s možností prodloužení
odpovídající finanční ohodnocení
práce ve vysoce prestižní instituci
příjemné pracovní prostředí v centru Prahy (Petrská 3)
flexibilní pracovní doba
stravenky
5 týdnů dovolené
možnost dalšího vzdělávání
další zajímavé zaměstnanecké benefity

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete prosím Váš profesní životopis spolu se stručným průvodním dopisem na e-mailovou adresu osobni@ruk.cuni.cz.