Stipendijní pobyt MŠMT - Ruská federace

Lokalita

Ruská federace

Typ nabídky

stipendium

Platnost

SKONČENO

biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Popis pozice

Dovolujeme si Vás informovat o nabídce *stipendijních pobytů* do Ruské federace pro studenty a akademické pracovníky UK, které se uskuteční v rámci rozpisu kvót mezinárodních smluv v akademickém roce 2019/2020.

Nabídka stipendií není specifikována na konkrétní vysoké školy v zahraničí. Předpokládá se, že si uchazeči sami vyhledají kontakty, o které mají zájem. Doporučuje se, aby v době podání přihlášky už měli uchazeči navázán kontakt s příslušným pracovištěm v zahraničí.

Stipendia jsou určena pro řádné studenty Univerzity Karlovy. Vybraní uchazeči by jimi tudíž měli zůstat i během svého stipendijního pobytu v zahraničí.

Požadavky

>Zájemci musí předložit ve dvou vyhotoveních (1 originál a 1 kopie) následující doklady:

1. Přihlášku (Návrh na vyslání/Žádost o přiznání stipendia)
2. Studijní záměr
3. Studijní průměr

Vzhledem k zavedení elektronické evidence podání Návrhu na vyslání si uchazeči příslušný formulář vyplní elektronicky na internetové stránce
ZDE

Prosíme o odevzdání přihlášek do 10. 10. 2018 na Oddělení pro vědu a zahraniční styky MFF UK.

Bližší informace ke stipendiím jsou k nalezení na webových stránkách Domu zahraniční spolupráce MŠMT ZDE