Specialista webové aplikace

Typ nabídky

práce na ŽL

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Voláte, píšete nebo brouzdáte s námi po internetu už od roku 1996. Dnes je s námi 6 milionů zákazníků a chceme se stát jedničkou v kombinaci fixních a mobilních služeb na českém a slovenském trhu. Věříme, že už dnes mají technologie co nabídnout a chceme, aby se lidé díky nim mohli posouvat vpřed. Bez funkčního webu nám to ale nepůjde.

Co budete jako specialista/tka u nás dělat?
- spolu s naším týmem budete zodpovědný/á za provoz a rozvoj webu www.t-mobile.cz, API pro mobilní aplikace a řadu dalších služeb (protože jsme fakt velká firma).
- bude to taková detektivní práce. Když vznikne nějaký problém, tak společně musíme zjistit, kde je zakopaný pes a vyřešit to. Při hledání řešení budete mít ale volné ruce a taky nás, tým kolegů.
- při zavádění nových aplikací budete vymýšlet, jak je nastavit, aby správně fungovaly.
- náš web běží 24/7. Počítejte s tím, že časem budete 5 dní v měsíci v noci držet pohotovost. To jaké dny si vyberete je na domluvě s týmem.
- používáme převážně opensource technologie a nebojíme se zkoušet nové věci (například Docker a Kubernetes)
- protože se snažíme vše co nejvíc automatizovat, budete spolupracovat s vývojáři.

Požadavky

Práce u nás vám půjde od ruky když:
- zvládáte Linux levou zadní. Už jste ho k něčemu reálně používal/a, dělá se vám v něm lépe než ve Windows.
- zajímají vás webové technologie
- problém pro vás znamená výzvu. Nepřestanete dokud nenajdete řešení.
- rád/a skriptujete nebo programujete. Není to ale podmínkou. Může vám to pomoct při práci.
- počítáte s tím, že se toho u nás budete muset hodně naučit. Naše systémy jsou hodně komplexní a chvíli trvá než se v nich nováček zorientuje.

Zaměstnanecké výhody

Na oplátku vám nabízíme:
- externí spolupráci, která vám otevře dveře dál do světa IT. Kolegové, kteří u nás začínali teď třeba designují architekturu nebo jsou kvalitními programátory.
- spolupráci v týmu s normálníma chlapama. Jsme k sobě upřímní a hlavně se dokážeme jeden na druhého spolehnout.

Požadované vzdělání

Bez specifikace