Koncipient finančních služeb

Lokalita

Turnov

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Jsme parta skvělých lidí, která funguje jako puzzle – jsme tu 4 poradci, přímí parťáci pro své klienty, 3 děvčata v back-office a produktové podpoře pro finanční plánování, pojištění a bankovní služby, 2 úvěrové specialistky.

Pro úplné dokončení puzzle schází dva parťáci, dva poradci, abychom byli schopni se o naše klienty kvalitně postarat.

Co nabízíme?

  • smysluplnou práci
  • bezva prostředí a kolektiv
  • možnost osobnostního růstu, rozvoj komunikačních, obchodních dovedností
  • dostatek samostatnosti, ovšem s podporou zkušených kolegů
  • HPP, tedy opravdový zaměstnanecký poměr s fixní mzdou a odměnami za odvedenou práci
  • žádná korporace, ale rodinná firma

Požadavky

Nejsi spokojený/á v práci? Hledáš změnu? Máš odvahu překročit hranice své komfortní zóny a pozitivní přístup k životu?

Velmi rád poznám kohokoli, kdo je pozitivní, pracovitý a spolehlivý…

Adresa

Kontakt

Partners market Turnov