Správce ICT

Lokalita

Evropská 1692/37, Praha 6

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Hodím se na to?
Zajímáte se o informační technologie?
Rádi se učíte nové věci?
Umíte dotahovat věci do konce a máte radost z jejich reálného využití?
Technologie nejsou Vaším nepřítelem?
Zvládáte pravidla nejen nastavit, ale i je dodržovat?
Dokážete rychle reagovat na změny?

Co budu mít možnost dělat?
- spravovat kompletní strojový park agentury
- pečovat o software (redakční systém, helpdeskové aplikace, adresářové služby)
- starat se o hardware (od notebooků po servery)
- technicky zabezpečovat akce pořádané agenturou (audio-video, stream) – kamera, klapka, jedem! ☺
- realizovat své vlastní nápady – od návrhu po řešení

Požadavky

Jaké předpoklady bych měl splňovat?
- týmového ducha a realistické uvažování
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
- komunikativnost

Zaměstnanecké výhody

Co mi TA ČR nabídne?
- možnost realizovat svoje vlastní nápady
- práci, která Vás bude bavit a její výsledky budou přínosem
- možnost spojit práci s bakalářskou nebo diplomovou prací
- hlavní pracovní poměr na dobu určitou, s možností pokračování na dobu neurčitou
- flexibilní pracovní dobu
- odpovídající finanční ohodnocení
- moderní pracovní prostředí, přátelský tým studentů ČVUT, MFF UK a zaměstnanců ICT oddělení
- místo výkonu na Evropské ulici v Dejvicích - dobře dostupné z kampusu ČVUT
- vzdělávání, přístup k datům o vědě a výzkumu
- Technologická agentura České republiky klade důraz na rovné příležitosti mužů a žen při rozvoji jejich profesních drah -
- nástup možný ihned nebo dle dohody

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj životopis v dokumentu formátu PDF a stručný motivační dopis nejpozději do 22.6.2018 na e-mailovou adresu tacr@teamio.cz. V předmětu mailu prosím uveďte název pracovní pozice.

Adresa

Kontakt

Technologická agentura ČR