Junior Java programátor

Lokalita

Česká republika

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Greyson Consulting, s.r.o.

Popis pozice

Podílíme se na dodávkách velkých projektů pro nejvýznamnější české, slovenské a rakouské banky, např. implementace nového internetového a mobilního bankovnictví. S přibývajícími projekty jsme se rozhodli rozšířit naše Java kapacity.

Pokud chceš být součástí skvélého Java týmu pod vedením velmi zkušeného tech leada, pak jsi to právě Ty, koho hledáme!

Jako Javista budeš:
> Vyvíjet aplikace pro největší české, slovenské a rakouské banky a pojišťovny
> Podílet se na návrhu a harmonizaci klíčových funkcí
> Testovat a ladit aplikace
> Implementace systému u zákazníku

Požadavky

Co bys měl splňovat?:

> SŠ nebo VŠ se zaměřením na informatiku
> Základy Java/J2EE
> Základy metod OOP
> Znalost web technologií HTML, CSS, XML
> Databáze v SQL
> Znalost frameworku Spring nebo Hibernate určitě uvítáme a bude velkou výhodou
> Chuť se učit a zdokonalovat

Zaměstnanecké výhody

# Přímou spolupráci s manažery významných firem na zajímavých SW projektech
# Práce v malých, efektivně fungujících týmech
# Intenzivní koučink od zkušených manažerů a pololetní hodnocení dosažených výsledků práce
# Série profesionálních školení
# Perspektiva rychlého kariérního růstu až na manažerskou pozici
# Balíček zaměstnaneckých benefitů (pronajatá vila u moře, stravenky, cestovní pojištění, multisport karta, mobil a notebook i k soukromým účelům, zaměstnanecký referral bonus, profesní školení, firemní akce, příspěvek na business oblečení atd.)

Požadované vzdělání

Bc

Adresa

Na Pankráci 1724/129
Praha 4
14000

Kontakt

733712775

Zobrazit detail této firmy