Učitel matematiky na SŠ

Lokalita

Hovorčovická 1281/11, Kobylisy, 182 00 Praha 82

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o. nabízí místo učitele matematiky na plný úvazek od 3.9.2018 do 30.6.2019.

Požadavky

- vysokoškolské vzdělání

Adresa



Like Tweet Share
Nabídka vložena 08. 06. 2018 a vyprší 31. 08. 2018

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Podobné nabídky ve vědě

NOVÉ

Flood Model Development Support - brigáda

Praha

Platnost do neuvedeno

TAKTIK International s.r.o.

Koordinátor vývoje učebnic pro ZŠ, SŠ: Matematika

Argentinská 38

Platnost do neuvedeno

Unix Part Time Student (m/f/d)

Praha

Platnost do neuvedeno

Life Science Analyst - 20-40 hours per week

Prague 1, Petrská 3 – office, with possible...

Platnost do neuvedeno

Referent/ka projektového úseku

Biologické centrum AV ČR

Platnost do neuvedeno

GoodAI Applied

Python/Node.js Developer - graduate job

Prague, Czech Republic or Bratislava, Slovak...

Platnost do neuvedeno

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

TOPlist