Trainee program v Conectio

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Conectio, progresivně rostoucí tým, rozšiřuje své řady a hledá šikovného, spolehlivého a analyticky smýšlejícího kolegu/kolegyni, který se chce stát expertem na špičkové HRIS. Chceš se podílet na implementacích pro mezinárodní klienty? Čti dál.

Co je vlastně HRIS?
HRIS neboli HR informační systém je software speciálně navržený pro správu HR ve firmách. Nejedná se ale pouze o nudnou databázi plnou dat, v našem podání jde o univerzální nástroj pro rozvoj zaměstnanců.

Náplň práce
podpora HR systémů, realizace implementací pro tuzemské i zahraniční klienty
návrhy zefektivňování práce s HR systémy, konfigurace funkcionalit, komunikace s uživateli a trénink administrátorů na straně klienta
práce na projektech je vedena zkušeným business analytikem a implementačním konzultantem

Požadavky

Co očekáváme?
analytické schopnosti a vztah k IT
komunikativní znalost AJ
prezentační a komunikační dovednosti
nadšení pro nové technologie a velký zájem učit se
předpoklady pro týmově orientovanou práci

Zaměstnanecké výhody

Co nabízíme?
práci s HR experty a business analytiky v prostředí mezinárodních společností
časovou flexibilitu, práci z domova
učení se od zkušených kolegů
profesionální a přátelský tým
ohodnocení dle výsledků
pracovní zázemí v centru Prahy

Více informací ZDE