ANALYTIK DAT

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Kdo jsme?
Jsme společnost, která působí v České Republice již více než 15 let v oblasti zdravotnictví.
Zajišťujeme komplexní služby ve fázi před uvedením léčivého přípravku na trh (registrace a market access) a ve fázi po uvedení léčivého přípravku na trh (outcomes research, ceny a úhrady, farmakovigilance, komplexní regulační servis).
Připravujeme a provádíme všechny typy studií fáze IV (neintervenční postmaketingové studie, registry pacientů, epidemiologické studie, průzkumy trhu, atd.).
Účastníme se také vědeckých projektů ve spolupráci s univerzitami a zdravotnickými pracovišti.

Co Vás čeká:
- tvorba statistických plánů pro realizaci klinických projektů
- zpracovávání a analýza medicínských a farmakoekonomických dat včetně správy klinických registrů
- Využití širokého spektra analýzy dat od základních popisných metod přes vícerozměrné modely analýzy přežití po aplikaci moderních metod analýzy medicínských dat
- účast při tvorbě odborných publikací

Požadavky

- vysokoškolské vzdělání zaměřené na statistickou analýzu dat
- základní zkušenost v oblasti analýzy dat – Znalost základních statistických metod a zásad sběru a zpracování klinických dat
- uživatelskou znalost práce s PC
- výhodou zkušenosti se statistickými SW (STATA, R), základy práce s databázemi (SQL, ACCESS), pokročilá znalost MS Excel (jazyk VBA) a MS Word - pokročilou znalost AJ - spolehlivost, pečlivost, systematičnost, schopnost samostatné i kolektivní práce

Zaměstnanecké výhody

- osobní přístup v přátelském a dynamickém prostředí středně velké společnosti - možnost odborného vzdělávání a profesního růstu
- zajímavé a motivační finanční ohodnocení
- flexibilní pracovní doba

Pokud Vás pozice zaujala, budeme rádi, když nám zašlete Váš životopis.

Adresa

Kontakt

Value Outcomes s.r.o.