Junior Analyst - summer internship

Lokalita

Náměstí Republiky 1079/1A, Nové Město (Praha 1)

Typ nabídky

stáž

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Studuješ Matfyz, zajímáš se o trading a chceš se dozvědět víc? Rád(a) řešíš složité problémy a umíš trochu programovat, ideálně v Pythonu? Hledáš letní
placenou stáž, kde bys mohl(a) tohle všechno rozvinout naplno?
Pak jsi tu správně!

Jsme malý, ambiciózní tým analytiků, traderů a developerů, kteří každý den obchodují na finančních trzích, nebo třeba s kryptoměnami. I když náš kód obchoduje naostro, jsme duší i srdcem agilní start-up, neustále vylepšujeme svou infrastrukturu, optimalizujeme své obchodní strategie a přicházíme s novými
a novými nápady, které poté testujeme.

Požadavky

>A protože máme opravdu hodně nápadů, hledáme Tebe. Budeš sbírat naše podněty a v týmu dalších analytiků je budeš proměňovat v algoritmy, měřit jejich ziskovost, a když se osvědčí, uvedeš je v život. Při návrhu a testování algoritmů se Ti bude hodit solidní znalost statistiky, nebo zkušenost s machine learningem. A že něco z toho neumíš? Nevadí, rádi Tě přiučíme.

Zaměstnanecké výhody

Pokud Tě taková stáž s možností dlouhodobé spolupráce zajímá, určitě nepiš motivační dopis, na ty totiž nevěříme. Raději o sobě dej vědět na adrese jobs@quantlane.cz a zajdeme na kafe. Platíme :)

Adresa

Kontakt

Quantlane