FŽP: Operátor/Operátorka optické emisní spektrofotometrie

Lokalita

Kamýcká 129, 165 00 Praha-Suchdol, Česká republika

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
fyzika chemie
Zaměstnavatel

Popis pozice

Fakulta životního prostředí České zemědělské univerzity v Praze, Katedra geoenvironmentálních věd hledá novou kolegyni/kolegu na hlavní pracovní poměr na pozici: Operátor/operátorka optické emisní spektrofotometrie s indukčně vázaným plazmatem, ICP OES

Požadavky

Nástup 1.6.2018. Pracovní úvazek 1,0.
Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů.
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis do 1. 6. 2018 na adresu: jensikova@fzp.czu.cz, předmět mailu „výběrové řízení“

Zaměstnanecké výhody

- příspěvek na penzijní/životní připojištění
- stravenky/příspěvek na stravování
- firemní rekreační zařízení
- závodní stravování
- firemní školka
- 13. plat

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

Kontakt

ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA