Test analytik

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

CTS Trade IT a.s.

video placeholder

Popis pozice

Máš smysl pro detail a zajímá tě testováním? Neláká tě korporace, ale spíš menší firma s rodinou atmosférou?

Vyvíjíme komplexní systém pro investiční bankovnictví. Je nás přibližně 60, pracujeme v moderních prostorách přímo na metru C s hezkým výhledem a rádi přivítáme nové kolegy. Jako tester by ses u nás zabýval testováním a implementací produktů/funkcionalit, retesty chyb či analýzou klientských požadavků a automatizovanými testy.

Požadavky

• Samostatnost a spolehlivost • Schopnost pracovat v týmu a komunikativnost • Pečlivost a systematický přístup • Předchozí praxi s testováním a znalost SQL

Další informace

Proč zamířit právě k nám? • Budeš pracovat s chytrými lidmi • Posílíš si své znalosti ve finančním sektoru • Vyvíjíme zajímavý vlastní produkt na moderních technologiích • Jsme dobrá parta • Máme spoustu benefitů

Více informací na stránce www.cts-tradeit.cz v sekci kariéra.

Adresa

Olbrachtova 2006/9, Krč
Praha 4
0

Zobrazit detail této firmy