Test Analytik

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

CTS Trade IT a.s.

Popis pozice

Máš smysl pro detail a zkušenosti s testováním?
Neláká tě korporace a nechceš pracovat na bodyshopu?

Vyvíjíme komplexní systém pro investiční bankovnictví.
Je nás přibližně 40, pracujeme v moderních prostorách přímo na metru C s hezkým výhledem a hledáme nové kolegy.
Jako test analytik by ses u nás zabýval testováním a implementací produktů/funkcionalit, retesty chyb či analýzou klientských požadavků.

Požadavky

>• Samostatnost a spolehlivost
• Schopnost pracovat v týmu a komunikativnost
• Pečlivost a systematický přístup
• Předchozí praxi s testováním a znalost SQL

Zaměstnanecké výhody

Proč zamířit právě k nám?
• Budeš pracovat s chytrými lidmi
• Posílíš si své znalosti ve finančním sektoru
• Vyvíjíme zajímavý vlastní produkt na moderních technologiích
• Jsme dobrá parta
• Máme spoustu benefitů

Více informací na stránce www.cts-tradeit.cz v sekci kariéra.

Adresa

Olbrachtova 2006/9, Krč
Praha 4
1400

Zobrazit detail této firmy