Brigáda v oblasti Analýz kreditních rizik v Komerčce – pojď s námi vytvářet odpovědné a zdravé bankovnictví!

Typ nabídky

brigáda

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Komerční banka, a.s.

Popis pozice

Bije Tvé srdce pro oblast analýz a práce s daty či risk managementu? Pečlivost, etika a analytické myšlení jsou Ti vlastní? Chceš se naučit s programy jako SAS, R, LaTex a nástrojem SQL(nebo jejich znalost ze školy konečně aplikovat v praxi)? Chceš získat náskok před ostatními a cenné pracovní zkušenosti již při studiu? Možnost využití AJ pro Tebe není strašák, ale výzva? Pak v Komerčce hledáme právě Tebe!

Náš tým se stará o kvalitu modelů pro řízení kreditních rizik a jejich monitoring, analýzy i testování - jedině tak můžeme zajistit, že naše banka poskytuje správně nastavené úvěry, pomáhá ekonomice v růstu a našim klientům plnit si své sny a zároveň zůstává jejich stabilním, transparentním a bezpečným partnerem. Přidej se k nám a pojď s námi vytvářet odpovědné a zdravé bankovnictví!

Co bude náplní Vaší práce
Podpora při získávání a zpracování dat z KB systémů
Podpora při vytváření monitoringů/analýz/testů kvality kreditních modelů využívajících výše zmíněná data

Požadavky

>Samostatnost, odpovědnost
Programovací dovednosti výhodou
Znalost nástrojů pro práci s databázemi (SQL), případně skriptovacích jazyků matematických SW (např. SAS, LaTex, R, apod.) výhodou
Analytické myšlení
AJ ( písmem) na pokročilé úrovni

Zaměstnanecké výhody

Spolupráce formou DPČ
Zázemí silné mezinárodní bankovní skupiny
Práce v profesionálním týmu a prostor pro seberealizaci
Možnost dlouhodobé spolupráce při studiu
Úvazek 20 hod/týden

Více informací i možnost přihlásit se najdeš na: ZDE

Adresa

Na Příkopě 33
Praha 1
0

Zobrazit detail této firmy