Pedagog na částečný úvazek pro předmět fyzika a případně matematika

Lokalita

Praha 9, Pod Táborem 300

Typ nabídky

DPP

Platnost

SKONČENO

Obory
fyzika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

SPŠ zeměměřická je tradiční střední školou, která nabízí vzdělání v oboru Geodézie a katastr nemovitostí již od roku 1951.
V současné době je kapacita školy 240 žáků v denním studiu, takže jsme menší školou rodinného typu. Další informace o škole na www.spszem.cz.

Hledáme nového pedagoga na částečný úvazek pro předmět fyzika a případně matematika. V dalších letech možnost celého úvazku.

Požadavky

- vysokoškolské vzdělání v akreditovaném magisterském studijním programu (případně ještě nedokončené),
- zaměření na učitelství fyziky (kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost může být doplněna po nástupu do zaměstnání),
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost a zdravotní způsobilost,
- komunikační schopnosti a schopnost vést kolektiv,
- schopnost reagovat na nové podněty a učit se.

Předpokládaný termín nástupu do zaměstnání: září 2018.

Zaměstnanecké výhody

- přátelský pracovní kolektiv,
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu,
- pedagogickou práci s mladými lidmi,
- finanční ohodnocení pracovního nasazení

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na emailovou adresu stanek@spszem.cz.