C++ Programátor/Programátorka – vývoj aplikací pro měřící zařízení

Lokalita

Praha 8 - Ládví

Typ nabídky

brigáda

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Ústav teorie informace a automatizace AV ČR, v.v.i.

Popis pozice

V našem výzkumném týmu jsme vyvinuli světově unikátní robotické měřící zařízení vzhledu materiálu. Díky němu dokážeme zachytit všechny odlesky a texturu materiálu. Kůže na kabelce, látka košile, zvířecí srst nebo lesklý lak s holografickými efekty – tím vším umíme ve virtuálním prostředí potáhnout jakýkoliv předmět, nasvítit ho a manipulovat s ním, aniž by byl k rozeznání od reálného.

Nyní hledáme ke spolupráci programátora C++ pro vývoj uživatelského rozhraní a ovládání zařízení.

Forma spolupráce:
Smlouva o dílo

Náplň zakázky/práce:
Programování v C++

Návrh tříd a objektů aplikace
Návrh uživatelského rozhraní
Implementace a testování aplikace
Zpracování naměřených obrazových dat
Nutná je občasná osobní konzultace přímo u měřícího zařízení (Praha 8, Ládví)
Rozsah:
Nárazově, dle dohody s časovou náročností do 8 h/týden (odhad).

Preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Kontakt:
Zaujala Vás naše nabídka? Máte pár hodin času, které chcete smysluplně využít? Chcete se vedle své rutinní práce, studia nebo rodinných povinností podílet na vývoji unikátního měřícího zařízení? Rádi byste nakoukli do světa skutečné vědy?

Pokud vás náš inzerát oslovil, obraťte se, prosím, pro bližší informace na Jiřího Filipa filipj@utia.cas.cz. Připojte, prosím, své strukturované CV, případně odkaz na vaše osobní webové stránky nebo profil.
Místo: ÚTIA AV ČR, v.v.i., Praha 8 – Ládví

Požadavky

>C++

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

Pod Vodárenskou věží 4
Praha 8
18208

Kontakt

filipj@utia.cas.cz

Zobrazit detail této firmy