.NET Developer

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

CTS Trade IT a.s.

Popis pozice

Chceš vyvíjet pro největší banky na trhu a získat unikátní zkušenosti, které jen tak někdo nemá? Nebo si chceš prohloubit své znalosti a hledáš zajímavé projekty? Pak hledáme právě Tebe.

Co Tě u nás čeká?

V první fázi se budeš hlavně učit a poznávat náš systém. Cílem bude, abys získal/a detailní vhled do dané části problematiky a mohl/a poté efektivněji spolupracovat. Obecně hledáme někoho, kdo má podobné DNA jako my, někoho, koho baví přicházet věcem na kloub.

budeš pracovat se zkušenými specialisty ve vývoji aplikací v oblasti investičního bankovnictví
budeš pracovat pro banky, které jsou lídry trhu
programujeme především v C# (WinForms, ASP.NET) a T-SQL
k dispozici budeš mít kvalitní HW i SW vybavení
flexibilní pracovní doba
po zapracování možnost homeoffice
zajímavé platové podmínky a prémiové ohodnocení
možnost seberealizace a osobního růstu

Požadavky

>Co potřebujeme od Tebe?

Hlavně od tebe potřebujeme, abys měl/a chuť a ochotu se učit se novým věcem. Dále pak:

znalost programování v .NET (C#) a relačních databází (SQL)
přehled ve finančních trzích (trh cenných papírů, back office/front office procesy, custody, devizový trh aj.) je značnou a ceněnou výhodou, ale ne podmínkou. Bude stačit, když Tě daná oblast alespoň zajímá.
zkušenost s vývojem v TFS výhodou
analytické a logické myšlení
samostatnost, spolehlivost a schopnost
pracovat v týmu
tah na branku
loajalitu a vyrovnanou osobnost

Zaměstnanecké výhody

A proč tedy nastoupit k nám?

Nabízíme především rozmanitou práci v dobrém kolektivu. Kromě toho poskytujeme našim zaměstnancům širokou škálu firemních benefitů:

Cafeteria - benefitní systém, kde si sám/sama určíš, na co obdržené bonusové body využiješ
Multisport karta
stravenky
příspěvek na životní a penzijní připojištění
připojení k firemnímu tarifu
pravidelná výuka angličtiny
týden dovolené navíc
sick days a další

Navíc se u nás naučíš spoustu nových věcí a za svou práci dostaneš dobře zaplaceno :)

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

Olbrachtova 2006/9, Krč
Praha 4
1400

Kontakt

+420 770 131 989

Zobrazit detail této firmy