.NET Developer

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

CTS Trade IT a.s.

video placeholder

Popis pozice

Chceš vyvíjet pro největší banky na trhu a získat unikátní zkušenosti, které jen tak někdo nemá? Nebo si chceš prohloubit své znalosti a hledáš zajímavé projekty? Pak hledáme právě Tebe.

Co Tě u nás čeká?

V první fázi se budeš hlavně učit a poznávat náš systém. Cílem bude, abys získal/a detailní vhled do dané části problematiky a mohl/a poté efektivněji spolupracovat. Obecně hledáme někoho, kdo má podobné DNA jako my, někoho, koho baví přicházet věcem na kloub.

Dále budeš: pracovat se zkušenými specialisty ve vývoji aplikací v oblasti investičního bankovnictví pracovat pro banky, které jsou lídry trhu programovat především v C# a T-SQL

Požadavky

Co potřebujeme od Tebe?

Hlavně od tebe potřebujeme, abys měl/a chuť a ochotu se učit se novým věcem. Dále pak:

znalost programování v .NET (C#) a relačních databází (SQL) přehled ve finančních trzích (trh cenných papírů, back office/front office procesy, custody, devizový trh aj.) je značnou a ceněnou výhodou, ale ne podmínkou - bude stačit, když Tě daná oblast zajímá analytické a logické myšlení samostatnost, spolehlivost a schopnost pracovat v týmu tah na branku loajalitu a vyrovnanou osobnost

Další informace

A proč tedy nastoupit k nám?

Nabízíme především rozmanitou práci v dobrém kolektivu. Kromě toho poskytujeme našim zaměstnancům širokou škálu firemních benefitů:

Cafeteria Multisport karta stravenky příspěvek na životní a penzijní připojištění připojení k firemnímu tarifu pravidelná výuka angličtiny týden dovolené navíc sick days a další

Navíc se u nás naučíš spoustu nových věcí a za svou práci dostaneš dobře zaplaceno :)

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

Olbrachtova 2006/9, Krč
Praha 4
0

Kontakt

+420 778 767 930

Zobrazit detail této firmy