Test Analytik

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

CTS Trade IT a.s.

Popis pozice

Máš analytické schopnosti a láká Tě poznat, jak funguje burzovní svět? Nebo už burzovní svět znáš a chceš si prohloubit své znalosti? Hledáš zajímavé projekty? Aktuálně se rozhlížíme po Test Analytikovi.

Co Tě u nás čeká?

V první fázi se budeš hlavně učit, poznáš náš systém a budeš spolupracovat na jeho testech. Cílem bude, abys měl detailní vhled do dané části problematiky a mohl poté v dané oblasti analyzovat a testovat funckionality požadované našimi zákazníky.

Především pak budeš spolupracovat na:

definici test cases a přípravě test skriptů (pro manuální testování), provádění testů, retestů chyb
úpravách specifikací/uživatelské příručky
provádění a úpravě regresních testů
analýze chyb od klientů
analýze potřeb klientů ve vybrané oblasti

Požadavky

Co od Tebe potřebujeme?

Vyjma již uvedeného potřebujeme, abys byl/a týmový hráč, který se chce učit novým věcem, má tah na branku a schopnost věci dotahovat do konce. Dále pak je důležité:

znalost práce s MS Office
vysokoškolské vzdělání
znalost MSSQL výhodou
znalosti v oblasti investičního bankovnictví jsou velkou a ceněnou výhodou
analytické myšlení
komunikativnost, asertivní a pozitivní jednání, tah na „kvalitní" branku – častá komunikace s analytiky/designéry/vývojáři
schopnost týmové spolupráce
chuť vzdělávat se v business problematice investičního bankovnictví - počítáme s tím, že test analytik je startovní role do business analýzy (s tím, že rychlost tohoto přechodu bude záviset na Tvé schopnosti a rychlosti vstřebávání nových informací)
výborná znalost českého nebo slovenského jazyka

Zaměstnanecké výhody

Co nabízíme?

Především nabízíme rozmanitou práci ve fajn kolektivu. Budeš mít možnost komunikovat s bankovními klienty a účastnit se zajímavých projektů.

Zároveň nabízíme:

práci s moderními technologiemi a přístupy
kvalitní HW i SW vybavení
příjemné, moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
možnost seberealizace a osobního růstu
dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení – za dobrou práci dostaneš taky dobře zaplaceno :-)
rozsáhlý benefitní program (Cafeterie, Multisport karta, výuka AJ, stravenky, příspěvek na životní a penzijní připojištění, sick days, týden dovolené navíc a další)

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

Olbrachtova 2006/9, Krč
Praha 4
1400

Kontakt

+420 770 131 989

Zobrazit detail této firmy