Stáž: Vývoj software v PRAXI

Typ nabídky

stáž

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

AspectWorks, s.r.o.

Popis pozice

OTEVÍRÁME JIŽ OSMÝ ROČNÍK STUDENTSKÉ STÁŽE

Co tě čeká:
- práce na reálném projektu pod vedením zkušeného kolegy
- programování na základě funkčních požadavků
- tvorba technické dokumentace
- návrh a vytváření unit testů
- zodpovědnost za realizaci ucelených funkčních celků
- nástup 9.7.2018
- přivyděláš si při studiu (pracovní dobu si zvolíš sám)
- možnost pokračování spolupráce po ukončení stáže

Požadavky

Co budeš ke své práci potřebovat:
- základy programování, ideálně v Javě
- nadšení pro nové technologie
- zkušenost s vývojem webových aplikací (přinejmenším v rámci školních projektů)
- anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni

Když nevíš nebo nesplňuješ vše, nevadí, my tě to doučíme.

Pošli svůj životopis do 18.6.2018.

Zaměstnanecké výhody

Co ti škola nedá:
- školení zdarma
- šance získat certifikát Oracle Certified Java Programmer
- praktické zkušenosti s prací na reálných zákaznických projektech

Bližší informace ZDE

Adresa

Türkova 2319/5b
Praha 4 – Chodov
14900

Zobrazit detail této firmy