Vývojář C# senior/junior

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Clever Decision, spol. s r.o.

Popis pozice

Do mezinárodního týmu na zajímavé nadnárodní projekty hledáme na pozici aplikačního architekta/programátora.

Pozice je vhodná i pro absolventa anebo studujícího v posledních ročnících se zájmem získat praxi.

V mezinárodní týmu vyvíjení řešení pro Identity Management, který zajišťuje interním zaměstnancům bezpečný a diferencovaný přístup ke zdrojům, co potřebují ke své práci. Není to jenom o kódování, ale i o integraci řešení do interní IT infrastruktury, u níž je nutno dodržet klíčové atributy jako jsou vysoká úroveň zabezpečení, vysoká dostupnost a v neposlední řadě i vysoký výkon. Jak už to bývá, ne vždy se vše podaří na výbornou a v takové situaci je nezbytné umět podrobit vzniklou situaci analýze, identifikovat příčinu a také jí odstranit. To vše ve spolupráci s kolegy, kteří jsou odpovědní za provoz.

Požadavky

Požadované znalosti:
• C#
• Windows Server 2016
• IIS
• Microsoft SQL Server 2016/2017
• Microsoft Active Directory
• LDAP
• ADFS
• SAML 2.0
• OAuth 2.0
• Open ID Connect
• Microsoft Visual Studio 2015+
• Web Services
• WCF, REST, SOAP
• Swagger
• Visual Studio Team Services
• Dobrá znalost angličtiny

Zaměstnanecké výhody

• Práce s nejmodernějšími technologiemi nejenom ze světa Windows
• Spolupráci se špičkami v oboru, a to nejenom v rámci plnění pracovních povinností, ale i na workshopech, boot campech a podobných akcích.
• Možnost osobního rozvoje
• Zajímavé finanční ohodnocení dle dosažených výsledků
• Možnost práce na HPP, part-time nebo IČO
• Nástup možný ihned

Informace o dalších hledaných pozicích najdete na www.cleverdecision.com/careers

Adresa

Zlatnická 1124/7
Praha 1
0

Zobrazit detail této firmy