Správce systémů řízení a sběrů experimentálních dat

Lokalita

Praha 8

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
fyzika

Popis pozice

• SW a HW údržba a správa systému řízení a sběru dat CODAC tokamaku COMPASS • průběžná kontrola získaných dat • úpravy SW sběrů dat a systémů řízení tokamaku • vývoj a údržba databáze dat z experimentu

Požadavky

• SŠ / VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika, IT • Znalost C/C++, Java a Python Výhodou bude, pokud budete umět • znalost elektroniky a HW • zkušenosti se zpracováním signálů, znalost obvodů A/D převodníků • zkušenosti s programováním pod OS Linux • programováním mikroprocesorů • zkušenosti s laboratorními a měřicími přístroji • dobrá ústní a písemná komunikace v angličtině

Nástupní plat

dohodou

Další informace

• hlavní pracovní poměr ve stabilní instituci • práci na unikátním vědeckém projektu • 5 týdnů dovolené, sickdays • flexibilní začátek a konec pracovní doby • stravenky, benefity ...

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

Za Slovankou 1782/3
Praha
18200

Kontakt

personal@ipp.cas.cz

Zobrazit detail této firmy