Konstruktér/mechanický inženýr pro vývoj vědeckých diagnostických zařízení

Lokalita

Praha 8

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
fyzika
Zaměstnavatel

Ústav fyziky plazmatu AV ČR

Popis pozice

Požadavky

>• koncepční vývoj diagnostických systémů a jejich komponent ve spolupráci s fyziky a inženýry
• tvorba 3D modelů a sestav v CAD software CATIA
• spolupráce na přípravě 2D výrobních výkresů
• komunikace a spolupráce s externími dodavateli a firmami
• zajišťování technické úrovně finálních komponent zařízení
• úzká spolupráce s techniky při kompletaci systémů
• VŠ strojního zaměření
• schopnost pracovat v dynamickém týmu
• ochota učit se nové dovednosti a technologie
• zodpovědnost, pečlivost, samostatnou iniciativu při řešení vývojových úkolů
Výhodou je:
• dobrá ústní a písemná komunikace v angličtině
• znalost materiálů specificky využitelných ve vakuové a kryogenní technice
• znalost softwaru CATIA

Zaměstnanecké výhody

• hlavní pracovní poměr ve stabilní instituci
• práci na unikátním vědeckém projektu
• 5 týdnů dovolené, sickdays
• flexibilní začátek a konec pracovní doby
• stravenky, benefity, ...

dohodou

Požadované vzdělání

PhD

Adresa

Za Slovankou 1782/3
Praha
18200

Kontakt

personal@ipp.cas.cz

Zobrazit detail této firmy