Analytik – ocenování nabídek elektrické energie

Lokalita

jiný

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika technika a elektrotechnika

Popis pozice

• Príprava krátkodobých a dlouhodobých predikcí spotreby individuálních zákazníku a zákaznického portfolia • Výpocty individuálních cen pro velké zákazníky • Výpocty tarifu pro masové zákaznické segmenty

Požadavky

Ocekáváme:  VŠ vzdelání / studium technického, matematického nebo ekonomického zamerení (vhodné i pro absolventy nebo studenty posledních rocníku)  Výbornou znalost MS Offi ce – zejména Excelu, ideálne vcetne VBA  Velmi dobrou znalost anglického jazyka  Schopnost programovat v R, MatLab nebo Python je výhodou

Další informace

Nabízíme:  Zajímavé úkoly v rychle se menícím prostredí moderní energetiky  Skvelý tým a mezinárodní pracovní prostredí  Místo se zajímavým fi nancním ohodnocením, na kterém se budete cítit dobre  Flexibilní pracovní dobu zkrácenou na 37,5 hodiny týdne, možnost práce z domova (home offi ce), možnost 80% úvazku  Prodlouženou dovolenou na 25 dní a dále 3–5 dní osobního volna  Balícek zamestnaneckých benefi tu v hodnote 27 000 Kc (na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištení a jiné), stravenky v hodnotě 100 Kč

Požadované vzdělání

Bc

Adresa

Limuzská 3135/12
Praha 10 - Strašnice
10800

Kontakt

innogy

Zobrazit detail této firmy