Analytik - matematické modelování

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika technika a elektrotechnika

Popis pozice

Analytik, matematické modelování • Vývoj modelu a nástroju pro algoritmické obchodování na komoditních trzích • Vývoj automatizovaných nástroju pro ocenování nabídek pro koncové zákazníky • Vývoj modelu a nástroju na predikci spotreby portfolia (napr. predikce výroby solárních elektráren) s využitím technik „machine based learning“

Požadavky

 VŠ vzdelání / studium technického, matematického nebo ekonomického zamerení (vhodné i pro absolventy nebo studenty posledních rocníku)  Výbornou znalost MS Offi ce – zejména Excelu, ideálne vcetne VBA  Velmi dobrou znalost anglického jazyka  Schopnost programovat v R, MatLab nebo Python je výhodou

Další informace

Nabízíme:  Zajímavé úkoly v rychle se menícím prostredí moderní energetiky  Skvelý tým a mezinárodní pracovní prostredí  Místo se zajímavým fi nancním ohodnocením, na kterém se budete cítit dobre  Flexibilní pracovní dobu zkrácenou na 37,5 hodiny týdne, možnost práce z domova (home offi ce), možnost 80% úvazku  Prodlouženou dovolenou na 25 dní a dále 3–5 dní osobního volna  Balícek zamestnaneckých benefi tu v hodnote 27 000 Kc (na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištení a jiné), stravenky v hodnote 100 Kc

Požadované vzdělání

Bc

Adresa

Limuzská 3135/12
Praha 10 - Strašnice
10800

Kontakt

marketa.reguli@innogy.com

Zobrazit detail této firmy