Pracovní příležitost v HR/multimédiích v Komerční bance - Tvůrce elearningů a jiných eforem vzdělávání/ ŽL

Typ nabídky

práce na ŽL

Platnost

SKONČENO

biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Komerční banka, a.s.

Popis pozice

Bije Vaše srdce pro oblast HR, vzdělávání, multimédia nebo UX? Pro náš tým Training&Development v Komerční bance hledáme specialisty pro externí spolupráci na ŽL v oblasti e-forem vzdělávání (náročnost cca 20h/týden, flexibilně, s možností práce z domova).

Hlavním úkolem specialisty bude tvorba elearningů a spolupráce na přípravě videí a infografik pro zaměstnanecké rozvojové programy.

Pokud chcete získat nové zkušenosti, hledáte zajímavou možnost se dále rozvíjet v oblasti HR i multimédií a láká Vás spolupráce s renomovaným zaměstnavatelem, rádi se s Vámi potkáme!

V případě zájmu se neváhejte přihlásit na http://bit.ly/ELearningKB nebo kontaktujte HR Specialistu KB, Václava Kotyka, na vaclav_kotyk@kb.cz

Adresa

Na Příkopě 33
Praha 1
0

Zobrazit detail této firmy