Qest needs you!

Lokalita

Praha 8

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Qest Automation s.r.o.

Popis pozice

Měníme svět chytrého bydlení. Přidej se k nám!

Hledáš zajímavý, perspektivní projekt s budoucností? My hledáme třeba právě tebe. Spoj se s námi a podílej se na výstavbě systému inteligentních domácností nové generace. Práce na projektu spojuje hned několik odvětví vývoje softwaru a IoT.

Koho potřebujeme?
C# programátory, znalce React a Foxtrot Teco.
Máš skill set, který chceme? Ozvi se nám!

Požadavky

Alespoň částečné znalosti a zkušenosti se C#, React.js či Tecem.

Chuť se zdokonalovat a pracovat na zajímavém projektu.

Znalost OOP, funkcionální programování, verzování (GIT) a čistota kódu ti není cizí.

Analytické myšlení, komunikativnost, schopnost práce v týmu.

Spolehlivost a profesionalita.

Zaměstnanecké výhody

Staneš se součástí skvělého kolektivu nadšenců a profíků.

Je nás už 25 a stále se rozrůstáme. Své znalosti a dovednosti budeš používat v komfortních kancelářích objektu Forum Karlín s nadstandardním zázemím (terasa s relax zónou, grillem, posilovna, stolní tenis, Xbox a občerstvení 24/7).

S námi porosteš, zdokonalíš se a budeme ti krýt záda. Pravidelně se budeš účastnit firemních snídaní a večeří, teambuildingů, hackathonů, přednášek a diskuzí. Co neumíš, to tě naučíme.

Pracovat můžeš nejen na HPP, ale také IČO, nebo částečný úvazek při studiu. Zapojíš se do unikátních projektů, které budou měnit budoucnost a my tě za to dobře ohodnotíme a nabídneme ti i mnohé výhody.

Mrkni na naše stránky pro více informací: qest.cz.

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

Pernerova 676/51
Praha 8
18600

Zobrazit detail této firmy