Geofyzikální ústav AV ČR hledá IT SPECIALISTU

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Geofyzikální ústav AV ČR, v.v.i.

Popis pozice

Pozice je vhodná pro zkušenější odborníky z oblasti tvorby webových stránek a databázových řešení.

CO VÁS ČEKÁ:
Různorodá a zajímavá práce v prostředí vědeckovýzkumné instituce, která se zabývá základním výzkumem fyziky Země. Hlavním programem jsou vědecké studie, jejichž cílem je přispět k objasnění stavby zemské kůry a litosféry, geodynamického vývoje a fyzikálních vlastností Země a jejího okolí. Práce ústavu směřuje k získání poznatků využitelných i pro cílenou prospekci, prevenci přírodních katastrof a ke snížení škodlivých dopadů na člověka a jeho činnost. Ústav provozuje řadu observatoří.

- Správa a vývoj webových stránek
- Databázová řešení
- Konfigurace počítačové sítě
- Správa serverů Windows a Linux (Unix)
- Zabezpečení vnitřních systémů
- Spolupráce při implementaci nových funkcionalit a služeb

Požadavky

>Vzdělání – SŠ/VŠ ( VŠ není podmínkou)
Znalost html
Znalost programovacího jazyka Java a orientace ve skriptovacích jazycích php a perl
Zkušenost s webovým serverem Apache
Základní znalost jazyka SQL, znalost principů relačních databází
Znalost síťové problematiky (TCP/IP, DHCP, DNS, IMAP, SMTP, routing)
Znalost virtualizační platformy VMware
Zkušenosti s GIS (není nutnou podmínkou)
Dobré komunikační a organizační dovednosti, týmový hráč
Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, loajalitu
Chuť učit se nové věci, schopnost hledat logická a efektivní řešení
Flexibilita
Základní znalost AJ

Zaměstnanecké výhody

Stabilní pracovní zázemí a zajímavou práci v příjemném prostředí menšího kolektivu
Odpovídající mzdové ohodnocení s přihlédnutím ke zkušenostem a výkonnosti
Prostor a podporu při vzdělávání a příležitost pro osobní i profesní růst
Firemní benefity (25 dní dovolené, kvalitní závodní stravování, stravenky, možnost využítí rekreačního zařízení)
Práce na HPP, flexibilní pracovní doba
Pracoviště se nachází v příjemném areálu (v blízkosti stanice metra C) s možností bezproblémového parkování (kol i automobilů)
Prostory výpočetního centra jsou moderně zařízené
Nástup dle dohody, možno i ihned

V případě Vašeho zájmu zašlete váš životopis do 20. 3. 2018 na e-mailovou adresu: mk@ig.cas.cz.

Adresa

Boční II/1401
Praha 4
14131

Zobrazit detail této firmy