IT ti není cizí? Neváhejte a nastartujte svojí kariéru spolu s UBIQUITI Networks

Lokalita

Praha, Plzeň

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Hledáme schopné programátory pro pobočku v Praze, ale také i v Plzni. Pokud máš znalosti programátora C/C++, Android, iOS, Java Script, PHP či Python, není na co čekat.

Požadavky

Neváhej a pošli nám své CV! Budeme se na tebe těšit.

Kontakt:
Jana Chalupová, HR Asistent,
e-mail: jana.chalupova@ubnt.com
mobil: 735 750 517

Zaměstnanecké výhody

Kuchyňský kout s volnou konzumací nápojů a jídla.
Možnost bezplatných obědů.
Flexibilní pracovní doba.
Pět týdnů dovolené a konkurenční mzdové podmínky.
Příjemné neformální prostředí.
Společenské team-buildingové akce.
Nejnovější webové technologie, agilní prostředí, rychlé prototypování a experimentování s protototypy HW.
Moderní kanceláře v Business Center Anděl, Praha s výhledem na Pražský hrad.
A HLAVNĚ NA TEBE ČEKÁ SKVĚLÝ TÝM!

Adresa

Kontakt

Ubiquiti Networks Česká republika, s.r.o.