Pracovní příležitost v Komerční bance – Analytik/čka kreditních rizik

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Komerční banka, a.s.

Popis pozice

Komerční banka, a.s., která je součástí skupiny Société Générale, a je jednou z předních bank v České republice, hledá do svého týmu Analýz kreditních rizik nového kolegu nebo kolegyni

Hledáme analytickou duši se zájmem o finance či risk management, která se s námi bude podílet na vytváření odpovědného a stabilního bankovnictví.

Co bude náplní Vaší práce:
- Analýza dat za účelem sledování úvěrového portfolia banky a vývoje kreditního rizika
- Příprava, interpretace a prezentace jednorázových a pravidelných analýz a reportů pro top management banky, regulátora a mateřskou společnost
- Kontrola a optimalizace stávajících procesů a výpočtů pro sledování kreditního rizika
- Navrhování nových způsobů zpracování dat, vytváření a aktualizování skriptů a databází

Požadavky

>Co od Vás očekáváme:
- VŠ vzdělání ekonomického/technického/matematického směru
- Pracovní znalost AJ (B2)
- Znalost SQL na velmi dobré úrovni
- Aktivní znalost práce s PC (MS Office), zejména velmi dobrá znalost MS Excel (pokročilé funkce)
- Analytické myšlení
- Dobré interpretační schopnosti
- Schopnost aktivně vyhledávat a kombinovat informace z různých oblastí se schopností následné syntézy a koncepčního pohledu, schopnost navrhovat opatření
- Efektivní ústní a písemná komunikace
- Důslednost a pečlivost
- Proaktivní přístup při řešení úkolů
- Zkušenosti z bankovního prostředí výhodou

Zaměstnanecké výhody

Co Vám Komerční banka nabízí:
- Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálních ocenění Banka roku 2017 a TOP zaměstnavatel 2017
- Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
- Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
- Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
- Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie

Adresa

Na Příkopě 33
Praha 1
0

Kontakt

Zobrazit detail této firmy