Brigáda v informační bezpečnosti/Business Intelligence

Typ nabídky

brigáda

Platnost

SKONČENO

fyzika geografie informatika matematika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Komerční banka, a.s.

Popis pozice

Co bude náplní Vaší práce?

- Připravovat reporting o výjimkách a rizicích informační bezpečnosti
- Zpracovávat požadavky na informační bezpečnost dle definovaných postupů
- Sledovat stav plnění úkolů informační bezpečnosti
- Připravovat a rozesílat zápisy ze schůzek informační bezpečnosti
- Provádět výpočty rizik informační bezpečnosti dle definovaných postupů
- Zpracovávat zprávy ze služební schránky informační bezpečnosti

Požadavky

>Co od Vás očekáváme?

- Probíhající nebo ukončené VŠ vzdělání se zaměřením na IT, informační management, informační bezpečnost, řízení rizik nebo finanční služby
- Analytické schopnosti
- Aktivní znalost anglického jazyka
- Smysl pro zodpovědnost a přesnost
- Smysl pro týmovou spolupráci

Zaměstnanecké výhody

Co Vám Komerční banka nabízí?

- Práci formou DPČ v rozsahu dle dohody, min. 2 dny týdně
- Flexibilní pracovní doba
- Pracoviště v centru Prahy
- Možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi
- Prostor učit se od mistrů ve svém oboru a získat kvalitní praxi
- Dlouhodobou spolupráci alespoň na 6 měsíců

Adresa

Na Příkopě 33
Praha 1
0

Kontakt

Zobrazit detail této firmy