Podpora nákupu - analytik - částečný úvazek

Lokalita

K Bílému vrchu 2912/3, Praha - Horní Počernice

Typ nabídky

DPP

Platnost

SKONČENO

Obory
geografie informatika matematika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Tým nákupu a centrálního skladu potřebuje výpomoc. Jednalo by se především o skladové analýzy (minima a maxima skladů, plnění klíčových ukazatelů ohledně termínů dodání apod…) a komerční analýzy (rozložení prodeje na produktové řady, jednotlivé dodavatele, prodejní kanály…), reporting KPI´s.

Práce dle dohody na 10 - 15 hodin týdně, většinou flexibilně rozložených.

Požadavky

>Výborná pracovní zkušenost pro studenta VŠ – ekonomie, strojírenské obory, logistika. Není potřeba předchozí zkušenost s analytickou prací, ale požadujeme velmi dobrou znalost práce v MS Excel. Potřebujeme chytrého člověka, který umí kombinovat teorii a předaný způsob práce se selským rozumem, rád se ponoří do problému, umí navrhnout řešení, sám se rozhodovat. Zodpovědnost a pečlivost při takovém typu zadání považujeme za samozřejmost.

Výběrové řízení plánujeme ukončit co nejdříve, nástup dle dohody.

Zaměstnanecké výhody

Možnost využití dat k diplomové práci.

Skvělá pracovní zkušenost do životopisu, velká časová flexibilita, opravdu zajímavá náplň práce, možnost částečné práce z domova, dobrý nadřízený a mentor k zadávání, kontrole a konzultaci úkolů.

Bližší informace ZDE

Odměna 120,- až 140,- Kč za hodinu.

Adresa

Kontakt

BRAMMER CZECH a.s.