Auta - vývoj - elektronika – Ty!

Lokalita

Středočeský

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Entry Engineering

Popis pozice

Do našeho týmu mladých nadšených lidí třeba hledáme právě Tebe!
Kdo jsme? Mladá dynamická firma, která dělá do vývoje interaktivní elektroniky a infotainmentu do aut.

Požadavky

Plus: Jestli znáš nějaký cizí jazyk, můžeš počítat s výjezdy do zahraničí
Plus: Jestli máš pod palcem nějaký konstrukční program jako Catia, Creo, ProEngineer, může býtTvoje stopa viditelná na první pohled..:-)
Jaké lidi k nám do týmu hledáme, se dozvíš v našem videu na http://www.praceventry.cz/

Zaměstnanecké výhody

Pokud Tě auta a elektronika taky zajímají ozvi se nám!

Volej na telefonní číslo 725 522 563 nebo piš na mail jitka.paickrova@entry-cz.com

Adresa

Českobratrské náměstí 133
Mladá Boleslav
29301

Zobrazit detail této firmy