Brigáda - Business Intelligence /DWH

Typ nabídky

brigáda

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika

Popis pozice

Zajímají tě nové technologie, zpracování dat či jejich vizualizace? Zajímá tě, jak se reálně data a informace v bance využívají a jak pomáhají např. při prodeji, marketingu nebo ohodnocení rizik? Láká tě šáhnout si na opravdu velká data? Máš zdravý selský rozum, víš co je Business Intelligence? Učíš se rád/a novým věcem? Jsi spolehlivý/á a precizní? Chceš si postupně vyzkoušet práci data minera, reportingového specialisty nebo analytika uživatelské podpory?

Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděl/a ano, máte možnost stát se součástí našeho týmu Business intelligence KB.

Požadavky

Co od Vás očekáváme?
- Analytické myšlení
- Dobré komunikační schopnosti
- Uživatelskou znalost PC

Základní znalosti alespoň v jedné z těchto oblastí:
- SQL – Oracle, MSSQL či Teradata
- CASE nástroje (alespoň pochopení relačních modelů) - PowerDesigner, Oracle Designer, Enterprise Architect
- Reporting – PowerPivot, Cognos, Tableau

Zaměstnanecké výhody

Co Vám Komerční banka nabízí?
- Práci formou DPČ v rozsahu dle dohody, min. 2 dny týdně
- Flexibilní pracovní doba
- Pracoviště v centru Prahy
- Možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi
- Prostor učit se od mistrů ve svém oboru a získat kvalitní praxi
- Možnost přechodu na HPP

Přihlášky vyplňujte online ZDE.

Adresa

Na Příkopě 33
Praha 1
0

Kontakt

Zobrazit detail této firmy